صفحه اصلی او کی ام بهترين فلزياب EXP5000

بهترين فلزياب EXP5000

1
بهترين فلزياب

بهترين فلزياب EXP5000

بهترين فلزياب که تا به حال ساخته شده است EXP5000 .با امکانات بسيار زيادکه درصد خطاي کار را به نزديک صفر رسانده است. بين دستگاه هاي موجود بي نقص ترين دستگاه فلز يابي است که تا به حال طراحي و ساخته شده است.

بهترین فلزیاب
بهترین فلزیاب

در بهترين فلزياب سعي شده است كاستي ها و عيب هاي دستگاهاي تصويري قبلي داشتندجبران شده و ميتوان گفت كهexp5000 يك دستگاه بدون نقص و با جواب دادن تضميني مي باشد .

جزو بهترين فلزياب دنیا و بهترین فلزیاب موجود در ایران و یا بهترين فلزياب تصویری و نقطه زن ازش یاد می کنند.

مهمترين خصوصيت اين فلزياب اين است كه با استفاده از انتن لايو استريم ان تصوير را به شما به صورت زنده نشان ميدهد و شما نيازي به كامپيوتر براي اينكه تحليل كنيد نقطه شما در كجا قرار داشت نخواهيد داشت حمل آن نيز به واسطه وزن كم آن آسان است .

احتياجي به مانيتور يا کامپيوتر حين انجام کار ندارد و شما با زدن عينک هاي ويژه که در ناسا طراحي شده اند ميتوانيد تصوير گرفته شده از زير زمين را مشاهده کنيد

سريعترين و بي عيب ترين فلزيابي و بهترين فلزياب كه تا به حال ساخته شده استexp5000 است .

بهترین فلزیاب تصویری

عمق نفوذ آن در زمين ۲۵ متر است .از چندين سيستم براي تفكيك و اسكن استفاده ميكند و درصد خطاي آن نزديك به صفر است استفاده از آن بسيار ساده وقابل فهم است .اين دستگاه را ميتوانيد به صورت بيسيك يا با يک سري تجهيزات اضافه خريداري كنيد .

بهترين گزينه براي کار فلزيابي سري طلايي آن است (Gold Edition) که همه نيازهاي شما را براي کار فلز يابي براورده ميکند.

سري گلد شامل سيستم بيسيک به اضافه قطعات سوپر سنسور،لايو استريم سنسور و دي دي وي مي باشد .

فرق بيسيك با سري گلد و پرو آن اين است كه شما با همان بيسيك كار فلز يابي را ميتوانيد انجام بدهيد اما اگر به دنبال يك محل خاص با شرايط خاص هستيد,مثلا به دنبال تونل يا حفره يا اتاقك يا غار هستيد يا به طور كلي قصد داريد اين كار را حرفه اي انجام بدهيد بهتر است يک سري تجهيزات جانبي را خريداري كنيد.و اگر ميخواهيد به صورت حرفه اي به کار فلز يابي بپردازيد خريد سري گلد اين دستگاه را به شما توصيه ميکنيم.

 

بهترین فلزیاب
بهترین فلزیاب

وسايلي که ميتوانيد با هم يا جداگانه به دستگاه اي اکس پي ۵۰۰۰ خود اضافه کرده و کارايي آن را براي اهداف خاص خود بالا ببريد از اين قرار است:

آنتن ۲۵ سانتي متري :

آين آنتن بهترين انتخاب براي پيدا کردن اهداف کوچک تا عمق ۲۵ متر مي باشد .علاوه بر آن براي گرفتن يک اسکن دقيق و کامل دو طرف پروب بايد يک فاصله از زمين داشته باشند .

به اين معني که اگر يک طرف پروب با زمين ۱۵ سانتي متر فاصله داشته باشد و طرف ديگر ۵ سانتي متر اسکن دقيقي نميتوان انتظار داشت .به همين خاطر آنتن ۲۵ سانتي متري مناسب ترين آنتن براي کار در مناطق صعب العبور , کوهستاني , جنگلي و… مي باشد .چون به خاطر کوچک بودن آن کنترل فاصله از زمين دو طرف آن هم بسيار راحت تر است.

EXP%205000img1

آنتن ۵۰ سانتي متري ,۷۵ و ۱۰۰ سانتي متري :

از لحاظ کارايي اين سه آنتن همان کارايي آنتن ۲۵ سانتي متري را دارند و تا همان ۲۵ متر نفوذ مي کنند واندازه آنها تاثيري در عمق نفوذ آنها ندارند .براي زمين هاي مسطح و صاف بهترين انتخاب آنتن ۷۵ و ۱۰۰ سانتي متري هستند چون سطح بزرگي را ميتوان در يک مدت کوتاه اسکن کرد .

به عنوان مثال مسافتي را که در يک رفت و برگشت آنتن ۱۰۰ سانتي متري ميتوان اسکن کرد با يک پروب ۲۵ سانتي متري ۴ بار بايد اسکن کرد تا آن سطح اسکن را پوشش بدهيم .اما اگر زمين شما مسطح نيست و امکان حفظ فاصله يکسان دو طرف پروب نيست استفاده از آنها توصيه نميشود و بهتر است که از سوپر سنسور يا آنتن ۲۵ سانتي متري استفاده کنيد .مناسب ترين سنسور براي اي اکس پي ۵۰۰۰ همين آنتن است و سيستم بيسيک و گلد با اين انتن ارائه ميشود.

سيستم دي دي وي يا سيستم فلزياب :

بهترين فلزياب براي تفکيک فلزات و حذف فلزات بي ارزش تا عمق دو متر مي باشد .با ولومي که روي دستگاه است ميتوان آن را تنظيم کرد که دنبال چه فلزي بگردد .

مثلا ميتوانيد آن را روي آلومنيوم يا طلا يا نقره تنظيم کنيد و دستگاه فقط آن فلز را پيدا ميکند .از آنجا که اکثر ناخالصي ها و آلودگي ها از سطح زمين تا عمق يک متري مي باشند ميتوانيد براي حذف اين ناخالصي ها استفاده کنيد و همان فلز انتخاب شده (مخصوصا طلا) را پيدا ميکند .اين سيستم با دادن سيگنال صوتي و علاوه بر آن با نشان دادن نمودار روي مانيتور يا عينک پيدا شدن هدف را مشخص ميکند

تونل سنسور :اين يکي از پروب هاي عمودي دستگاه است که به همين صورت عمودي هم استفاده ميشود . همان طور که از اسم آن مشخص است براي پيدا کردن تونل ,حفره , اتاقک مخفي به کار ميرود .خيلي از وقتها هدف در عمق بسيار بالا قرار گرفته و يک تونل يا مسير مخفي براي رسيدن به آن ايجاد شده است .

پيدا کردن اين مسير مخفي به معناي رسيدن به دفينه مي باشد .به همين خاطر در اين شرايط تونل سنسور با قدرت بالاي آن در يافتن حفره ها و محل هاي خالي بسيار مفيد و مورد استفاده است .اندازه اين سنسور ۵۰ سانتي متر است.

EXP%205000img2

سوپر سنسور :يکي از مفيد ترين و قوي ترين سنسور ها براي تمام دستگاه ها مي باشد . اين وسيله عمق و کيفيت تصوير(رزولوشن) را بالا مي برد و حداقل تا ۵ برابر کيفيت تصوير را بهتر ميکند و عمق دستگاه را تا ۲۵ متر وبيشتر افزايش ميدهد .

سيگنال هاي اضافي و پارازيت هاي خطا را هم حذف ميکند و تصويري با وضوح بالا و تقريبا بدون خطا نشان ميدهد .در اي اکس پي ۵۰۰۰ يکي از مفيد ترين قطعات جانبي است که به خاطر استفاده بالا و زياد آن به همه خريداران توصيه ميشود که آن را به همراه دستگاه خود خريداري کنند .

با وصل آن به دستگاه بخش تفکيک دستگاه را فعال ميکند و اين بخش تا ۲۵ متر در زمين نفوذ ميکند و تا همان عمق نفوذ تفکيک خوبي بين فلزات آهني و غير آهني انجام ميدهد و شما بلافاصله ميتوانيد بفهميد که در زير سوپر سنسور شما حفره يا فلز با ارزش يا فلز بي ارزش قرار دارد .

چون سوپر سنسور سيگنال هاي خطا را حذف ميکند استفاده از آن در نقاط ناهموار و سنگلاخ توصيه ميشود .در سري اکس پي ها از سوپر سنسور ميتوان در بخش مگنتومتر , تفکيک و اسکن زمين استفاده کرد .طول اين سنسور يک متر است و به صورت عمودي استفاده ميشود.

سنسور لايو استريم :اين سنسور فقط با دستگاه اي اکس پي ۵۰۰۰ قابل استفاده است .و يکي از نقاط قوت اي اکس پي ۵۰۰۰ اين است که اين سنسور به آن وصل ميشود و سرعت کار و دقت کار اسکن را بسيار بالا مي برد.

با استقاده از آن ميتوان بدون احتياج به کامپيوتر سريع يک منطقه را مورد بازديد قرار داد و سريع متوجه وجود هدف , حفره يا تونل شد و در صورتي که نقطه هدف يا مشکوک بود آن نقطه را با استفاده از پروب هاي ديگر يا سوپر سنسور اسکن کرد و به طور دقيق از موقعيت آن مطلع شد .

در هنگام استفاده از اين سنسور نياز به رعايت قانون حرکت خاصي نيست و شما هر گونه و به هر طرف حرکت کنيد تصوير دقيق و بدون خطايي با آن خواهيد داشت.به همين خاطر سرعت بررسي زمين مورد اسکن شما بسيار بالا خواهد بود.

EXP%205000img3

ترمو اسکن:سنسور حرارتي و به عبارت بهتر ردياب حرارتي و ليزري سري اکس پي اين ردياب يا سنسور را ميتوان به طور مستقل و( بهترين حالت آن که استفاده) با دستگاه هاي اکس پي مي باشد به کار برد .اگر با سري اکس پي ها به کار برود بهترين نتيجه را خواهد داشت و تنها ردياب حرارتي جهان است که تصويري هم مي باشد .اين ردياب به طور ايده ال براي پيدا کردن اطاقک , تونل ودفينه هاي بزرگ به کار ميرود .

چون دماي حفره و دفينه بزرگ با دماي اطراف آن تفاوت دارد و چون اين دستگاه حساسيت بالايي در تشخيص تفاوت دماي دو نقطه دارد سريع ان موضوع را تشخيص داده و هم در عقربه پشت دستگاه نشان ميدهد و هم روي صفحه کامپيوتراين تفاوت دما را تصوير ميکند.

EXP%205000img4

فرستنده هاي وي ال اف :

اين چهار فرستنده با ايجاد و ارسال يک موج خيلي قوي به داخل زمين همه فلزات موجود را باردار کرده وموجب ميشود که سريع توسط دستگاه رديابي شوند .ضمنا در حذف ناخالصي هاي و مواد معدني موجود در خاک که گاهي مواقع در اسکن تاثير مي گذارند بسيار موثر هستند .

استفاده از آنها به اين صورت است که در ۴ گوشه زمين قرار ميگيرند و موج قوي مغناطيسي ايجاد ميکنند .در اين حالت بهتر است که هيچ وسيله الکترونيکي نزديک آنها نباشد چون امکان اينکه به آنها صدمه بزنند بسيار زياد است . اما اين موج موجب ميشود که مواد معدني موجود در خاک به حذف شوند و فلز واقعي سريع توسط دستگاه شناسايي شود.

شما با کلمات کلیدی زیر می توانید از این مطلب مهم استفاده کنید یا پیوند دهید:
بهترين فلزياب موجود در ایران,بهترين فلزياب دنیا,بهترين فلزياب تصویری,بهترين فلزياب نقطه زن,بهترین فلزیابها,بهترین فلزیابهای جهان,بهترین فلزیاب دست ساز,بهترین فلزیاب تصویری دنیا,بهترین فلزیاب اندروید

گارانتي دستگاه ۲ سال

5/5 - (2 امتیاز)
 • بهترین فلزیاب تصویری

  بهترین فلزیاب تصویری GPA3000

  بهترین فلزیاب تصویری جهان سه بعدی دنیا ساخت شرکت کی تی اس الکتریک آلمان یک اسکنر حرفه ای ز…
 • خرید فلزیاب

  چطور یک فلزیاب انتخاب کنم؟

  راهنمای انتخاب فلزیاب از اساسی ترین نکات فلزیاب می باشد. در اینجا شما می توانید برخی از را…
 • ژئو تک ال ای دی با استفاده از آخرین تکنولوژی ماکرو ساخته شده است. اولین محصول از نسل جدید ردیابهای شکار کننده سکه را تجربه کنید.

  طلا یاب ژئو تک ال ای دی

  طلایاب ژئو تک ال ای دی با استفاده از آخرین تکنولوژی ماکرو ساخته شده است. این طلا یاب ژئو ت…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *