صفحه اصلی او کی ام فلزیاب روور سی ۲ Rover CII

فلزیاب روور سی ۲ Rover CII

0
فلزیاب روور سی ۲ Rover CII

فلزیاب روور سی ۲  Rover CII

فلزیاب روور سی ۲ تولید شرکت OKM است که تلفیقی از دستگاه روور سی به علاوه سوپر سنسور و یک حفره یاب است .

در جاهایی که شخص علاوه بر گنج به دنبال اتاقک ،حفره ، یا تونل برای دسترسی به آن میگردد بهترین گزینه است .

از یک طرف با وجود سوپر سنسور به همراه خود دستگاه عمق نفوذو تفکیک آن خیلی بالا رفته است و از دیگر سو با استفاده از تکنولوژی جیو الکتریک علاوه بر سیستم جی پی آر به کار رفته در بقیه دستگاه ها درصد خطا را تا حد بسیار زیادی کم کرده است .

 

فلزیاب روور سی ۲  عمق نفوذ  ۲۵ متر است که در دیگر سری های روور ۱۸ متر بوده است و نظر به اینکه با سیستم جیو الکتریکال آن میتوان یک زمین به وسعت ۴۰۰ متر تا عمق ۴۰ متر بدون حرکت چک کرد در حالی که با دیگر دستگاههای سری روور باید روی آن منطقه حرکت کرد تا تصویر آن منطقه روی صفحه کامپیوتر بیاید .

در سری جدید این دستگاه عمر باطری به چندین روز دوام رسیده است و شکل جدیدی هم برای آن طراحی شده است که هم کارایی آن را ساده تر کرده است و هم اینکه عمق نفوذ و قدرت تفکیک آن را افزایش داده است .

Rover%20CII
نظر به سبکی و راحتی کار با دستگاهها روور و استقبال زیادی که از این مدل در بازار شد شرکت سعی کرده است که نوع اصلاح شده این دو مدل را به بازار ارائه بدهد .

عمق نفوذ و کیفیت کار دستگاهها فلزیاب روور سی ۲ در مدل جدید افزایش پیدا کرده است وتفکیک فلزات دراین مدل اصلاح شده بسیار دفیق تر و با سرعت بالاتری انجام میشود .

Rover%20CIIimg1

بسیار سبک و استفاده بسیار آسان جهت جستجوی فلزات

Rover%20CIIimg2

گنج یاب روور سی ۲ به همراه سوپر سنسور

دستگاه روور سی ۲ به همراه سنسور استاندارد

Rover%20CIIimg4

یک مینی لپ تاپ رایگان به همراه سری دستگاههای روور

Rover%20CIIimg5

فلزیاب روور سی ۲  به همراه جیو الکتریک برای جستجوی تونل ،حفره ،قبر و اتاقکهای مخفی

فلزیاب روور سی ۲ با جیو الکتریک، یک ابزار قدرتمند برای جستجوی مخفیگاه ها و گنج های مخفی است. این فلزیاب با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، قادر است تا در عمق های زمین حفره ها، تونل ها، قبور و اتاقک های مخفی را شناسایی کند.

جیو الکتریک یکی از امکانات برجسته این فلزیاب است که به شما کمک می کند تا موقعیت دقیق و عمق مخفیگاه ها را تشخیص دهید. با استفاده از این امکان، می توانید به راحتی تونل ها و حفره های زمینی را پیدا کنید و به دنبال گنج ها و موارد دیگری بگردید.

این فلزیاب همچنین دارای گارانتی تا ۲ سال می باشد، به این معنی که در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه، می توانید آن را به تول

امتیاز post
  • فلزیاب روور سی

    فلزیاب روور سی Rover UC

    فلزیاب روور سی نسل جديدي از تکنولوژي تشخيص فلزات مي باشد. ما در اينجا يک فلزیاب روور سی عم…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *